pravek
O projekte
výmyselníci
malebno
tvárno
písomno
posledné správy

ľudia doby kamennej

4.B
ZŠ J.A.Komenského Revúca
Mgr.Kuchtová
Mirka Sendreiová
ZŠ J.A.Komenského Revúca
Lenka Valková
ZŠ J.A.Komenského Revúca
Martina Nogeová
ZŠ J.A.Komenského Revúca
Kristína Holicová
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Natália Kubicová
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Alexandra Matová
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Barbora Prasličáková
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Milan Tomka
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Ivan Vlado
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
4.C
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Patrik Kukučka
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Žofia Kukučková
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Karolína Švončinárová
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Jarka Zöldfayova
ZŠ Štúrova Nové Mesto n.Váhom
Anna Repovská
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
Martinka Nadzamová
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
M.Kičinková
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
M.Janičová
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
Jožko Soročina
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
A.Danielovičová
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
Martinka Točená
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
Miška Vašková
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
Simona Vaľová
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
Richard Želinský
ZŠ Ul. T.J.Moussona Michalovce
Mgr.K.Čornejová
Andrea Bartošová
ZŠ Novoť
Mgr.Zuzana Olbertová
Jakub Pavlásek, René Link, Alexandra Štroffeková, Erik Zsigmondy, Miško Zvara
ZŠ Dneperská Košice
Monika Poráčová
Romana Bartošová
ZŠ Novoť
Mgr.Zuzana Olbertová
4.A
ZŠ Bernolákova Prešov
A.Hrubovská
4.A
ZŠ Bernolákova Prešov
A.Hrubovská
P.Nemček
ZŠ Vajanského Lučenec
Mgr.M.Sujová
4.A
ZŠ Vajanského Lučenec
Mgr.M.Sujová
N. Faragová, M. Vilhan
ZŠ Vajanského Lučenec
Mgr.M.Sujová
A.Mužik
ZŠ Vajanského Lučenec
Mgr.M.Sujová
Jakub Vámoš, Matej Varga, Maroš Zsilinszky
I. ZŠ Levice ul. M. R. Štefánika
Mgr.A.Medúzová
Martina Kollárová, Lucia Chrobáková
ZŠ M.R.Štefánika Levice
Mgr.A.Meduzová
4.trieda
ZŠ Starý Tekov
PaedDr.B.Miškovičová
Silvia Hostinská
ZŠ Starý Tekov
PaedDr.B.Miškovičová
Veronika Jančová
ZŠ Starý Tekov
PaedDr.B.Miškovičová
Patrícia Martinková
ZŠ Starý Tekov
PaedDr.B.Miškovičová
Ladislav Štrbka
ZŠ M.R.Štefánika Levice
Mgr.A.Meduzová
Denis Kertezs
ZŠ ul.P.Dobšinského Prievidza
Lukáš Beljansky
ZŠ ul.P.Dobšinského Prievidza
Lucia Šenkárová Ivana Oravcová Petra Ďuricová Lenka Šenkárová
ZŠ Ul.slobody Poltár
Ondrej Čičkán
ZŠ Domaniža
4.ročník
ZŠ Hurbanova Martin
4.ročník
ZŠ F.E.Scherera Piešťany
Martin Kyselica
ZŠ Ul.P.Bezruča Trenčín
Jakub Marček, Ajo Melicher, Peter Zaťko
ZŠ Ul.P.Bezruča Trenčín
L.Petrtýlová, D.Šťastná, K. Kováčová, K. Bečárová, A. Ondračková
ZŠ Ul.P.Bezruča Trenčín
Matej Kapustinec, Boris Pavlík, Matúš Trnka
ZŠ Ul.P.Bezruča Trenčín
Patrik Ševčík, Michal Šulek, Boris Štifil, Tomáš Trnka
ZŠ Ul.P.Bezruča Trenčín
Rebeka Zacková, Janka Sommerová, Matúš Chrást
ZŠ Ul.P.Bezruča Trenčín
dievčatá
ZŠ Ul.P.Bezruča Trenčín
Peter Tomlain
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Petra Kučeráková
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Tomáš Senko
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Tomáš Prok
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Tatiana Bodnárová
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Tomáš Drobčo, Ján Ďurančík
ZŠ I. B. Zocha Revúca
4.A
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Eva Hirková
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Eduard Stankovič
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Miška Klimentová
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Martinka Michalská
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Martinka Meriačová
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Martin Pavlovský
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Martin Kvetko
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Marianna Bosá
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Katka Kováčová
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Janka Podobníková
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Diana Agyagosová, Tomáš Vodčák
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Barbora Šebesténová
ZŠ I. B. Zocha Revúca
Dalibor Kramár, Peter Jurčo
ZŠ Hroncova ul. Košice
Gabriel ferčák, Michal Jurko, Jakub fedorko
ZŠ Hroncova ul. Košice
Patrik Župčan, Roderik Papp
ZŠ Hroncova ul. Košice
Barborka Szabová, Barborka Lapošová, Lucia Pizurová
ZŠ Hroncova ul. Košice
Natália Podrojková, Viera Michalová
ZŠ Hroncova ul. Košice
Michelle Niang
ZŠ Hroncova ul. Košice
Ivana Stavrovská Ivana Lainczová Bibiána Jamborová
ZŠ Hroncova ul. Košice
Gabika Bodnárová Ema Milistenferová
ZŠ Hroncova ul. Košice
Baška Bálintová, Lucia Adzimová, Zuzana Románová
ZŠ Hroncova ul. Košice
Filip Holíček, Monika Holá, Lucia Kvasnicová, > Nikola Bujašková
ZŠ ul.P.Bezruča Trenčín
Maľovaník Miloslav
ZŠ Turzovka Bukovina
Hrtús Matej
ZŠ Turzovka Bukovina
Zahatlan René
ZŠ Turzovka Bukovina
Terezka Baraňajová
ZŠ Turzovka Bukovina
Veronika Barčáková
ZŠ Turzovka Bukovina
Monika Smiešková
ZŠ Turzovka Bukovina
Daniel Dička
ZŠ Turzovka Bukovina
Lukáš Vyšinský
ZŠ Turzovka Bukovina
Denis Roman
ZŠ Turzovka Bukovina
Smädišová Nikola
ZŠ Turzovka Bukovina
Ponyiczký Ondrej
ZŠ Turzovka Bukovina
Olláriová
ZŠ Turzovka Bukovina
štvrtáci
ZŠ Teplička n.Váhom
Michal Šimúnek
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Mária Šufliarska
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Ľubomír Olšiak
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Maroš Baculík
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Róbert Melicherčík
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Martin Ganobčík
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Marcel Slovák
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Marek Medveď
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Vladimíra Masárová
ZŠ A.Bernoláka Detva
Ing.E.Ludvighová
Marika Janceová
ZŠ Drábova ul.Košice
Mgr.Ľ.Bandová
Lýdia Anderovská
ZŠ Drábova ul.Košice
Mgr.Ľ.Bandová
Katarína Sedláková
ZŠ Drábova ul.Košice
Mgr.Ľ.Bandová
Petra Gričová
ZŠ Drábova ul.Košice
Mgr.Ľ.Bandová
Bernadeta Szokeová,Tomáš Timura
ZŠ Drábova ul.Košice
Mgr.Ľ.Bandová
4.trieda
ZŠ Povýšenia sv.Kríža Smižany
Mgr.M.Kaľavská
Bálintová, Šrobárová, Novotná, Gorogová
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Faťol, Kundrát, Pipová, Berecin
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Fazekášová,Galambošiová,Kučerová
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Hazala Matej
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Chomanič Dušan
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Matinová Giba
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Miľovčíková, Merašická, Mihucová
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Rusnák Peti
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Urban, Zeleňák, Tóthová
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
D.Gulbisová
ZŠ A.Bernoláka Detva
Mgr.M.Samašová
Ján Kyseľ
ZŠ A.Bernoláka Detva
Mgr.M.Samašová
Rastislav Lupták
ZŠ A.Bernoláka Detva
Mgr.M.Samašová
Mariana Stehlíková
ZŠ A.Bernoláka Detva
Mgr.M.Samašová
Tomáš Kučera
ZŠ A.Bernoláka Detva
Mgr.M.Samašová
Martina Horčičáková
ZŠ Mládežnicka ul.Púchov
Andrea Jakubíková
ZŠ Mládežnicka ul.Púchov
Jozef Kara
ZŠ Mládežnicka ul.Púchov
Petra Korená
ZŠ Mládežnicka ul.Púchov
Michal Mišík
ZŠ Mládežnicka ul.Púchov
Pecha Martin
ŠZŠ Spišská Nová Ves
Gadušová D.
ŠZŠ Spišská Nová Ves
Duľda P.
ŠZŠ Spišská Nová Ves
Marcelka Moravčíková
ZŠ s MŠ Kalinovo
Dominika Besinová
ZŠ s MŠ Kalinovo
Natália Strašková
Miriam Abelovská
ZŠ s MŠ Kalinovo
Natália Strašková
Kristína Kretová
ZŠ s MŠ Kalinovo
Natália Strašková
Lucia Horváthová
ZŠ s MŠ Kalinovo
Natália Strašková
Matúš Juríček
ZŠ s MŠ Kalinovo
Natália Strašková
Nikoleta Račková
ZŠ s MŠ Kalinovo
Natália Strašková
Kristínka Jablonská
ZŠ s MŠ Kalinovo
Natália Strašková
Lesová, Matej, Mindzák,
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
Anton Lisý, Kristian Gloznek, Tomáš Chrapčiak, Igor Kmiť
ZŠ Černyševského Bratislava
Alexandra Pinterová, Nikola Vaculová
ZŠ Černyševského Bratislava
Denis Lacho
ZŠ Černyševského Bratislava
David Valent, Adam Hedera, Oliver Uváček
ZŠ Černyševského Bratislava
David Lilik, Štefan Panenka
ZŠ Černyševského Bratislava
Branislav Rabatin
ZŠ Černyševského Bratislava
Ivanka Klobušníková, Dominika Borsuková
ZŠ Černyševského Bratislava
Filip Orságh
ZŠ Černyševského Bratislava
Dominika Mosnárová, Silvia Gorasová
ZŠ Černyševského Bratislava
Denisa Novotná, Michaela Struhárová, Ivana Tobolová
ZŠ Černyševského Bratislava
Matej Náprstek, Michaela Zahradníčková, Tadeáš Tóth
ZŠ Černyševského Bratislava
Laura Vojteková
ZŠ Černyševského Bratislava
Júlia Kezmanová, Michaela Ivicová, Paulína Vatrtová
ZŠ Černyševského Bratislava
Jakub Koričanský
ZŠ Černyševského Bratislava
Iveta Wildová, Silvia Csomorová
ZŠ Černyševského Bratislava
Simona Moyzesová
ZŠ Černyševského Bratislava
Sandra Lamyová, Sandra Minarovýchová
ZŠ Černyševského Bratislava
Peter Sýs
ZŠ Černyševského Bratislava
Patrik Juráš, Enrico Sloboda
ZŠ Černyševského Bratislava
Patrik Burský
ZŠ Černyševského Bratislava
Niko Hacala, Lubomír Mihálik, Richard Chvojka, Matej Sklenáž, Štefan Tomčík
ZŠ Černyševského Bratislava
Miroslava Danišová, Bernadeta Bolfová, Rebeka Marčeková
ZŠ Černyševského Bratislava
Viktor Mlsna
ZŠ Černyševského Bratislava
Bernadeta Polomská
ZŠ Povýšenia sv.Kríža Smižany
4.A
ZŠ Námestovo
Mgr.S.Darnayová
Ivona Horváthová
ZŠ sv.Michala Levice
Alica Stoláriková
ZŠ E.F.Scherrera Piešťany
štvrtáci
ZŠ Parchovany
p.Tóthová
4.B
1.ZŠ M.R.Štefánika Levice
Mgr.A.Medúzová
4.B
1.ZŠ M.R.Štefánika Levice
Mgr.A.Medúzová
4.B
1.ZŠ M.R.Štefánika Levice
Mgr.A.Medúzová
4.B
1.ZŠ M.R.Štefánika Levice
Mgr.A.Medúzová
© Projekt Infovek
Posledná zmena:12.12.2006